.

Про возач на камион Хром Позлатен Месинг ТАКА-239 Студ Планината

Про возач на камион Хром Позлатен Месинг ТАКА-239 Студ Планината

DEN 228.00

Тековен
Во магацинот.

Про возач на камион Хром Антена Студ со ТОЛКУ-239 Конектор за коаксијален кабел.Се вклопува Антени со 3/8-24 монтажа теми - разни Firestik, Вилсон, Френсис, и Про возач на камион.Двојно Хексадецимален Орев.Заклучување На Миење.Станот За Миење.Најлон Insert (Внеси).Дувачкиот Внатрешна Студ.Се вклопува во 1/2" дупка за монтажа цели на различни површини како што е браник или покрив врвот.Преоптоварен Mobile е овластен ре-продавачот на Про возач на камион производи.

Параметри на производот