.

WALNUTA Безжичен Полнач Индукција Станица за Брзо Полнење на Мобилен Телефон Види Слушалки Полначот (Боја : Црна)

WALNUTA Безжичен Полнач Индукција Станица за Брзо Полнење на Мобилен Телефон Види Слушалки Полначот (Боја :

DEN 7971.12

Тековен
Во магацинот.

Влезен напон и струја : 9 V/2 A12 V/2 A.Мобилен телефон безжично полнење на излезниот напон и струја : 5 V/1А 9 V/1А 9 V/1.5. Излезна моќност : 1~3w.USB излезен напон и струја : 5 V/2 A.Ефикасен пренос на далечина :

Параметри на производот