.

Avezano Зеленило господ Бог да Благослојт Позадина за Крштевање Првата Света Причест Крштевка Бебе Туш Декорација Позадина Злато Блеска Еукалиптус Родово-Неутрални ?

Avezano Зеленило господ Бог да Благослојт Позадина за Крштевање Првата Света Причест Крштевка Бебе Туш Декорација

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Сликата е јасна,реална,Стерео смисла е силна.Ве молиме имајте на ум 1.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. ☆Сите компјутерски екрани се различни во боја корекција, Суптилни боја разликата е нормално.компјутерски екрани се различни во боја корекција,суптилни боја разликата е нормално. Лесно да се откажам straightly или природно. Ако е потребно, ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо. Тоа е совршен за сите професионални или приватна фотографија.Avezano Зеленило господ Бог да Благослојт Позадина за Крштевање Првата Света Причест Крштевка Бебе Туш Декорација Фотографија Позадина Злато Блеска Еукалиптус Зеленило Остава Родово-Неутрални господ Бог да Благослојт Партија Банер Photoshoot Настани Услуги Материјали Тенка Vinyl1.Тогаш тоа ќе биде мазна повторно.Тука се начини да се отстрани wrinkles1.Висока-резолуција дигитален принт со око-фаќање на детали и lifelike бои за позадина. ✪ Топло совети : ☆Отстрани браздата : Доколку е потребно, ве молиме железо задната површина со пареа железо со ниска топлина, но не и сува железо и Тоа е најдобро да се постават слој од платно во средината,така што нема да се уништи сликата. Roll up цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред. ✪ Големина&Пакет : 10ft(Ширина) x 7ft(Висина)/ 300cm(Ширина) x 210cm(Висина) 1pcs винил ткаенина.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.

Параметри на производот