.

Бамбус Забен Конец Biodegradable бамбус јаглен забен конец со refillable бамбус контејнер | Free рефил | Природни свеќа восок | 30M x 10| Пченка и јаглен забен конец, | заштита на Живот

Бамбус Забен Конец Biodegradable бамбус јаглен забен конец со refillable бамбус контејнер | Free рефил | Природни

DEN 963.36

Тековен
Во магацинот.

СИТЕ ПРИРОДНИ ЗАБЕН КОНЕЦ : .Екстра долг 30 метри на еко пријателски забен конец направени од 100% природна свила обложени со вегетаријанска candelilla восок со свежа, чиста нане вкус; Трајни стоматолошки производ без грижа на повреда на непцата или кршење меѓу забите.CANDELILLA ВОСОК : Нашата еко конец е обложена со природна вегетаријанска candelilla восок да планирам помеѓу забите и заедно со вашите непца нежно; Совршен орална хигиена производ за оние со чувствителни непца.REFILLABLE Обновливи и refillable додека изгледате одлично во секоја бања, одличен за патувања, и секогаш ни се најде.

Параметри на производот