.

10pcs 6mm Кол Knurled Вратило Контрола на Јачина на звук Potentiometer Ротари Копчиња

10pcs 6mm Кол Knurled Вратило Контрола на Јачина на звук Potentiometer Ротари Копчиња

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Тежина : 24g.Материјал : Пластика.Боја Црна, Сребрена На Ѕвонење.Одговара за Knurled Вратило Пречник од 6mm/ 15/64".Вкупната Големина 15 x 17mm/ 0.55" x 0.6"(D*H).Опис : Тежина : 24g Material : Plastic Color Црна, Сребрена Tone Fit за Knurled Вратило Пречник од 6mm/ 15/64"Вкупната Големина 15 x 17mm/ 0.55" x 0.6"(D*H)Пакетот Вклучува : 1x Пакет од 10 Ротари Копчиња.

Параметри на производот