.

Рико Индустрии МАК Унисекс-Возрасни МАК Ретро Форма Намали Pennant

Рико Индустрии МАК Унисекс-Возрасни МАК Ретро Форма Намали Pennant

DEN 378.96

Тековен
Во магацинот.

Увезени.Објектот стапало : 18" x 18".Умре сече на вообичаени форми со тимот тематските уметнички дела.Виткајте, пати, и фрли околу нашите pennant технологија е како никој друг - Умре-Намалување на Pennant уште ќе изгледаат сосема нов.Изработени од мек чувствува материјал совршен за бесење или држи до во играта.Официјално Лиценцирани - Филаделфија Орли.Рико Индустрии е секогаш размислува надвор од кутијата да се донесе љубители на класиката во нов и возбудлив начин.Го прослават вашиот домашниот тим со Умре-Намалување на Pennant обликувани како на вашиот тим Маскота, Основно Лого, или Ретро Логото форма.Оваа pennant е стапало е 18" x 18" и неговата единствена форма бара внимание.Висат во вашиот дом или носат високи во играта, навиваат за тимот кој никогаш не бил толку многу забавно.

Параметри на производот