.

ZYC Полнење Про Brushless Помине Вежба 35000RPM Електрични Маникир Нокти Вежба 36W Педикир Brushless Мотор Полнење Ноктите Алатка

ZYC Полнење Про Brushless Помине Вежба 35000RPM Електрични Маникир Нокти Вежба 36W Педикир Brushless Мотор Полнење

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Електрични помине уметност вежба : нокти маникир вежба, Ноктите опрема : Ноктите машина, да се Помине уметност : Вежба ноктите, Ефект : Вежба нокти, Функција : Електрични помине вежба, Ноктите опрема : Ноктите машина.Ноктите полирач, ниски вибрации/ниско ниво на бучава/0-35000 вртежи во минута, Лесно да се користи за контрола на брзината.Автоматско безбедност заштита од преоптоварување систем.Мала тежина пенкало дизајн за удобен зафат и лесен за користење, За секојдневна тело се грижи, ова нокти & педикир сет е идеален за тоа.Со овие единици, можете лесно и нежно се третираат вашите раце и нозе да стандард на совршеност и елеганција.За педикир и маникир.Погоден за професионална употреба, ноктите салон или домашна употреба.Потекло : CN(Потекло)Точка Тип : Електрични Нокти Вежба & Accessory Output напон : Other Material : Plastic Model Број : SN804 No-Оптоварување на ветер : 35000rpm Power : Other Size : 120*64*25mm Speed : 0-36000 RPMColor : Бела, pink Battery : Батерија Li-ion Bettery Weight : 218.5 g Battery работно време : 15 hours Battery време на полнење : 3 hours Battery voulume : 2200m Ah Direction : Напред / Reverse Watt : 36w LCD ВРТЕЖИ во минута се Прикаже : 0-36.

Параметри на производот