.

7-5/16 Ѕид Монтирани Крпа Прстен - Никел Бања Оркестарот Ѕид Оркестарот Бања Организатор Бања Прибор Бања Складирање Хартиена Крпа Носителот Крпа Рек Крпа Полици за Б

7-5/16 Ѕид Монтирани Крпа Прстен - Никел Бања Оркестарот Ѕид Оркестарот Бања Организатор Бања Прибор Бања Складирање

DEN 2186.40

Тековен
Во магацинот.

Сите хардвер потребни за инсталација е вклучена Farmhouse бања оркестарот Прстен носителот Дом Бања пешкир рек Рака крпа носителот Крпа носителот Бања додаток поставите Модерен декор.Висок квалитет заврши Бања пешкир носителот Селски бања оркестарот Крпа држачот за бања ѕид Селски оркестарот Рака крпа држачот за Кујна бања пешкир носителот Крпа полици за бања монтира на ѕид.Длабочина (Проекција) : 3-1/8" Бања прибор Крпа прстен Крпа закачалка Farmhouse бања додатоци.Висок квалитет заврши Сите хардвер потребни за инсталација е вклучена Спецификации : Ширина : 7-5/16" (лево кон десно) Длабочина (Проекција) : 3-1/8".

Параметри на производот