.

Веѓа Печат Матрицата за Полнење, 10 Веѓа Stencils со Веѓа во Прав, Четка и Тример, Долго-траен Водоотпорен Еден Чекор Веѓа Печат Обликувањето Комплет, Лесен за Употреба, О

Веѓа Печат Матрицата за Полнење, 10 Веѓа Stencils со Веѓа во Прав, Четка и Тример, Долго-траен Водоотпорен Еден

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Се се уште се грижиш за цртање веѓите секој ден?. ✨【Водоотпорен и Долготрајни】 Оваа веѓа печат решава проблемот на вообичаените шминка веѓите кои не се пот-доказ и водоотпорен.Тоа не е само за почетници, но исто така и за оние квалификувани. ✨【Безбедно и Безопасно】 Сè во овој производ е противалергиски, не-иритирачки, нема да предизвика алергии и оштетување на веѓата корен и кожата област, и ќе не го инхибираат раст на нова коса.Силна лепливоста може да им помогне на вашиот шминка трае 24 часа, и може да биде лесно да се отстрани со чистење алатка.Ние сме собрани за повратни информации од корисниците, тестирани многу форми, и, конечно, избрана 10 веѓа форми кои се погодни за 99% од луѓето.Оваа печурка облик на веѓата печат е вашиот најдобар избор.Тоа е исто така погоден за патување, партии, салони и други прилики, па можете да ги зачувувате убава шминка во секое време.Оваа веѓа шминка комплет е добар подарок за пријател, семејството и љубовник.Се се уште се грижиш за исчезнува веѓите?. ✨【Се задржи Вашата Убавина】 Нашите веѓа stencils ви помогне да се постигне совршено обликувани веѓи кои изгледаат повеќе детални и прецизни.Тоа е-мора да има објект во шминка колекција со комбинација на декорација, сенка и веѓа во прав.Веѓа печат стап облик дизајн го прави компактен изглед и лесно да се носат.

Параметри на производот