.

atFoliX Екран Заштита Филм Компатибилен со Archos 7 Екран Заштитник, Ултра-Ведро FX Заштитна Фолија (3X)

atFoliX Екран Заштита Филм Компатибилен со Archos 7 Екран Заштитник, Ултра-Ведро FX Заштитна Фолија (3X)

DEN 304.56

Тековен
Во магацинот.

Ултра-јасно и хард-обложена!Оваа иновативна Заштитна Фолија се одликува со врвен, кристално јасно транспарентност и одличен почеток-корозија (може да издржат 4 H молив цврстина на 500 g пишување притисок).FX-Јасно Заштитник Филм : Ултра-јасно и хард-обложени, совршено се вклопуваат и се компатибилни со Archos 7 [Важно!НЕ за Archos 7 Home Таблета].На Заштитен слој го намалува отпечатоци од прсти и repels нечистотија и маснотии.Оваа кристално јасно, многу транспарентен Екран Заштита Филмот е речиси невидлив.Без лепак, чиста лепило одговорност!Оптимално лепливоста право до рабовите - загарантирана.Обемот на испорака - 3 x FX-го Исчистите Екранот Заштитник компатибилен со Archos 7 - ткаенина за чистење - инсталација на алатката (squeegee)- Прав смена налепница - Линк за да повеќејазични, што може да се види монтажа инструкции (вклучувајќи монтажа видео)Пакети за уреди со повеќе екрани (e.внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.FX-го Исчистите Екранот за Заштита на Филмот at Foli X, кристално јасно, компатибилен со Archos 7 Important!НЕ за Archos 7 Home Tablet The FX-го Исчистите Екранот Заштитник е транспарентно, високо-технолошки заштитна фолија за висока резолуција на екранот. Филмот е издржлив, мулти-слоевит синтетички материјали обезбеди долготрајна механичка заштита за екрани против сите видови на штета - Екран Заштитник е исклучително силен, издржлив и со цел за континуирано use.Ова високо транспарентен Екран Заштитник, кој е многу лесно да се примени и може да се отстрани во било кое време без да остават остатоци, совршено се придржува на екранот без да влијаат на неговата работа.

Параметри на производот