.

Запад Шепа Seaflex Drifty Куче Играчка & Snorkl Куче Затегнување Играчка Комбо Set – за Умерена Chewers – Еко-Пријателски Seaflex Играчки за Кучиња – Совршени за Ублажи, Донеси, го Фа

Запад Шепа Seaflex Drifty Куче Играчка & Snorkl Куче Затегнување Играчка Комбо Set – за Умерена Chewers – Еко-Пријателски

DEN 837.60

Тековен
Во магацинот.

КУЧЕ ИГРАЧКА КОМБО СЕТ : Ова комбо сет на куче играчки вклучува Drifty Куче Играчка за умерена chewers и Snorkl Куче Затегнување Играчка која се fetchable, flingable и плови-достоен.DRIFTY КУЧЕ ИГРАЧКА ЗА ГРУБА ИГРА : да се Даде на вашиот радосна кучешки придружник нешто да се џвака со Seaflex Drifty Куче Играчка која е достапна во три бои и во мали и големи димензии.Ова куче играчка е совршен за умерена chewers за крајна забава.СТИМУЛИРАЊЕ на SNORKL КУЧЕ ЗАТЕГНУВАЊЕ ИГРАЧКА ЗА ФАТИ И да се ИЗВЛЕЧЕ : Продолжување на оваа игра со ментално стимулирање Seaflex Sailz летечки диск куче играчка на располагање, кои се рачно изработени со еко-пријателски нула-отпад Zogoflex и рециклиран океан-граница пластика.МЕКА ЏВАКАЊЕ ИГРАЧКИ ЗА КУЧИЊА : Ако имате куче или радосна pup кој сака да се соголуваат и џвакање дома, но сака меки и меки играчки за миленичиња, да ги штити вашиот мебел, со давање на него овие светло-обоени куче џвакање играчки кои се неуништив и совршен за игра, собирање и обука.ЛЕСНО ДА се СФАТИ ТРАЈНИ КУЧЕ ЏВАКАЊЕ ИГРАЧКИ : уникатен дизајн на овие трајни куче играчки претставува предизвик да се вклучат и интриги вашиот радосна pup или возрасен пес, особено со оглед на Drifty куче играчка е обликуван како вистински коска и карактеристики луковичен завршува како буци џвакање зони.Секое куче џвакање играчка е машина за миење садови безбедно и машина перат.

Параметри на производот