.

FLYCAM Flowline Господар Професионални Стабилизирање на Телото Поддршка за Камерата Gimbals (4-12kg/9-27lb)| Стабилизатор Вест за Видео Филм Кино Камера за видео камера | За ЦРВЕНИО

FLYCAM Flowline Господар Професионални Стабилизирање на Телото Поддршка за Камерата Gimbals (4-12kg/9-27lb)|

DEN 1264.80

Тековен
Во магацинот.

Минимална тежина потребни за непречено функционирање мора да биде 4kg. -Вентилирани Мека Поместена Вест ублажува рамената вест одговара на сите телесни типови. -Моќен Суспензија Линија поддржува камери одржување на вашиот подесување безбедно Поддршка Рака им овозможува на 360° на Ротација. -Вашиот Назад-Штедач во сите Снимањето Услови!. -Телото Поставена за Поддршка на Системот, што им овозможува на вашата камера екипаж вршат различни движења со Стабилност & Удобност.

Параметри на производот