.

Funly mee Селски Вода Spigot Крпа Прстен, Индустриски Тапа Ѕид Монтирани Рака Крпа Решетката за Бања&Кујна

Funly mee Селски Вода Spigot Крпа Прстен, Индустриски Тапа Ѕид Монтирани Рака Крпа Решетката за Бања&Кујна

DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Овој прекрасен селски вода тапа облик крпа носителот изгледа одлично во секоја кујна или купатило,дизајнирани да изгледаат како цевка со гроздобер стил чешми.МАТЕРИЈАЛ : Направен од железо со electroplated црна заврши заштита од ' рѓа.ИЗНЕНАДУВАЊЕ ПОДАРОК : да се Даде на овој метал вода spigot крпа ги како единствена housewarming подарок за пријателите, семејството, или нови соседи.ЅИД : Тоа лесно се инсталира со завртки за животниот век на употреба.Инсталирате еден од овие во било кој од вашата бања или кујна и тоа е сигурно да се забележи. (пакет вклучуваат 4 завртки).МЕРКИ : 8.5" висок,дијаметар на прстен е 5.9",се протега околу 3.6" од ѕидот.

Параметри на производот