.

(Пакување од 4) 25 Вати Керамички Сина A19 Блескаво Сијалица - 130V - Стандард E26 База (Среден) - 25A/Б - 25A19/Б - 25W

(Пакување од 4) 25 Вати Керамички Сина A19 Блескаво Сијалица - 130V - Стандард E26 База (Среден) - 25A/Б - 25A19/Б

DEN 282.00

Тековен
Во магацинот.

25 Вати A19 Керамички Боја Блескаво Сијалица.Има стандарден НИ Големина База (E26) - 130 V.Создава голема забава atmosphare во продавници, resturants или дури и во вашиот дом.Покаже Поддршка За Аутизам Свест Или За Полиција Во Униформа Со овие Сини Llights.Долг Живот - Работи во повеќето 120 V Осветлување Тела.Пакет Од 4 Светилки.Обоени светилки се одлични за креирање на забавна атмосфера во продавници, ресторани, па дури и дома.На KOR 4 пакет е сино, A19 стандардна форма сијалица со среден (E26) база.Тој е опремен со тешки-должност 130-volt филамент, дозволувајќи таа да трае подолго, кога работеше на 120 volts.

Параметри на производот