.

Dritz Hummingbird Threaders Игла Додатоци, Ниту Еден

Dritz Hummingbird Threaders Игла Додатоци, Ниту Еден

DEN 453.36

Тековен
Во магацинот.

Hummingbird Игла Threaders.Threader има вовлечен страна профил за прст сместување и грчевито држејќи се за.Мали lanyard дупка во совет на крило за вметнување на кабелот или string да се задржи во близина.Поголема количина за употреба со повеќе проекти спакувани во обновливи патент складирање торба.Hummingbird Игла Threaders.

Параметри на производот