.

kiniza 100 Компјутери Игла Threaders,Бод Вметнување Рака за Шиење Алатка Големини 45 mm DIY Алуминиум Игла Threader Тон Жица Јамка за Везови DIY Шиење Занаети (Сребро)

kiniza 100 Компјутери Игла Threaders,Бод Вметнување Рака за Шиење Алатка Големини 45 mm DIY Алуминиум Игла Threader

DEN 110.16

Тековен
Во магацинот.

Пакетот вклучува : Нашата пакет ќе бидат вклучени 100 алуминиум игла threader, доволни количини и соодветна големина може да се сретнат разни DIY шиење потреби, па како да ви помогне да се тема на тема лесно и ефикасно.Боја : сребро.Големина : околу 1. Вметнување на игла threader железна кука во иглата pinhole.Материјал : Нашата игла threader за рачно шиење е направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, анти-оксидација и корозија, анти- ' рѓа и не бледнее, не е лесно да се скрши или да се деформира по повторна употреба, издржливи и сигурни, тоа е ретка производ. Висат на конец за threader железна кука. Вметнување на игла threader железна кука во иглата pinhole.Ова е совршен подарок. Повлечете го игла и провира е завршена.8 инчи; на машина за шиење threader е светлина и пренослива и може да се користи за различни провира активности; на широк главата е лесно да се одржи и ќе не го попречат движењето и флексибилност на прстите.Генијален дизајн : Проектирана како gourd со стигнале игла, тоа може да ви помогне лесно да го помине жица преку игла дупка, погоден за постарите луѓе, казанџии и оние за шиење работни места.Тие се погодни за изработка на накит, провира монистра, поправка носии, везови и DIY шиење занаети, носи многу погодности за да провира проекти, како и за вашиот Ако вашето семејство прави DIY занаетчиството, ќе се чувствуваат чувство на остварување и вашето семејство ќе се допаѓа многу.Големина информации : вкупната должина на рачни игла threader за вез е за 45 mm / 1.Материјал : Алуминиумски + Метал.Совршен подарок : Овие машина за шиење threader алатка се компатибилни со рака игли и машински игли, особено на малите претходно биле вклучени.

Параметри на производот

Color:
silver Material