.

GUOCAO Чевли Рек Чевли Полици Прилагодливи Чевли Складирање Чевли Рек Организатор Полица Задржете Издржи Надградба Здрав Дизајн Простор за Заштеда на енергија Лесно

GUOCAO Чевли Рек Чевли Полици Прилагодливи Чевли Складирање Чевли Рек Организатор Полица Задржете Издржи Надградба

DEN 16885.44

Тековен
Во магацинот.

Тоа ќе ги заштити вашите чевли добро.Тоа ефикасно ќе ги изолира прашина со деликатна изработка на патент.Тоа го прави целосна употреба на просторот како да се потсетиме на високи потпетици, балет чевли, секојдневен чевли на децата чевли итн.-Ве молиме да се биде внимателен при инсталација и отстранување. ❤Практични shutter вратата дизајн - Стилски изглед и лесен за употреба.Потоа чевлите веќе не случајните се става во земјата, но уредно сместени во плакарот.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ако има било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.без дополнителна алатка потребно Лесно да се чисти, Совршен за организирање и намалување на нередот, додава убав естетски вредности во секоја соба.Ако има било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Големина : 75x68x26cm| во Боја : Natural Easy да се соберат : Едноставна структура дизајн го прави многу лесно да се соберат.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Вратата со патент и кука и јамка fastener да се заштити вашиот shoesaway од прашина.-Можете да најдете мала разлика во бојата се должи на прилагодувањата на екранот.- Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања, Ние правиме максимални напори да се реши вашите проблеми. ❤Ги исполнува своите цели и - DIY, лесни, но стабилна.

Параметри на производот