.

Sulina Продавница Анти-Стареењето Егзотични Лицето Масло - Grapeseed Масло, Брусница Семе на Нафта, Калинка Семе на Нафта, Marula Масло, Baobab Семе на Нафта, Направени со природе?

Sulina Продавница Анти-Стареењето Егзотични Лицето Масло - Grapeseed Масло, Брусница Семе на Нафта, Калинка

DEN 1152.00

Тековен
Во магацинот.

Нашите Против Стареење Егзотични Лицето Масло ќе ја напушти вашата кожа touchably мека и убаво се грижи за.ПРИДОБИВКИ : Нашата Анти-Стареењето Егзотични Лицето Нафта мешавина нашите омилени растителна основа масла во една формула, со цел да се подобри кожата еластичност, се заклучува во влага, и поддршка на природно-светли тен.Се занесе во некоја егзотична мешавина од хранливи материи кои апсорбираат длабоко во порите и да го оживее вашата кожа од внатре кон надвор.Заедно, тие кисна порите со кожата-осветлувајќи бенефиции кои ги поддржуваат слатка, младешки тен на целиот ден, долго.Ноќ за Употреба : Додадете 1-2 капки со вашата дневна лесен крем (да се заклучи во хидратација) или 2-3 капки од себе.Во зависност од типот на кожата, ние препорачуваме користење на Анти-Стареењето Егзотични Лицето на Нафта во текот на ноќта пред спиење.Мириса Неверојатни.Тоа infuses порите со кожата-осветлувајќи бенефиции кои ги поддржуваат слатка, младешки тен на целиот ден, долго.Не Тестирање Врз Животни - Скокајќи Bunny Уверение.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Направен со растенија, плодови и семе екстракти.Оваа мешавина дава сјај-зголемување на хранливи материи за да се омекне фини линии.Lightweight Non-greasy Smells Amazing No Мирис Додаде.Моќен минерали, витамини & хранливи материи работат заедно за да ја поддржи младешки тен дека свети природно.Брусница, Grapeseed & Тиква Семе на нафта работат заедно за да навлезат клетки на кожата & испорача тен-зголемување на хранливи материи.ПРОИЗВОД ИНФОРМАЦИИ : Работи за да се заштити кожата од загадувањето на животната средина & подобрување на кожата на вкупниот хидратација.

Параметри на производот