.

XIEJIA ZWJ-Чевли Рек Европски Стил Едноставен Модерен Дампинг Ултра-Тенок, Голем Капацитет Сала Кабинет Чевли Организатор (Боја : Црна Орев)

XIEJIA ZWJ-Чевли Рек Европски Стил Едноставен Модерен Дампинг Ултра-Тенок, Голем Капацитет Сала Кабинет Чевли

DEN 478.80

Тековен
Во магацинот.

можете да ја ставите во entryway,дневна соба, спална соба, или kitchen Product Име : Вратата чевли рек / чевли cabinet Size : ширина 50cm * длабочина 24cm * висока 108 (двојно дампинг, за стави 15 пара чевли)Боја : бела, даб, црна walnut Material : зелена wood Number на врати : 3 doors Is на divider прилагодливи : adjustable Style : едноставен modern With функција : disassembly Installation : assembly Open и да го затворите начин : отворете ја door Material : Карактеристики : ★ ултра-тенок, простор за заштеда, сакате да се стави дека стави, високи потпетици поставен по случаен избор, и убави и практични★ назад на дното, baseboard издвои, 12cm baseboard дизајн, похумано, повеќе ефективни се вклопуваат во ѕидот, за да се постигнат солиден ефект★ назад со вентилација дупки и дише мрежа, така што вашиот чевел да дишат воздух★ долготрајната употреба на панел процес, отпорно на гребење, дамка-отпорни, лесно да се грижи★ Депонија делови, трајни, не затоа што на продолжената употреба и да доведе до лабава врати.Стилски парче мебел!.Скапоцени чевли рек - Направен од висок квалитет на дрвен материјал - многу простор за вашите чевли!.

Параметри на производот