.

Vicenza Дизајни WPJ7008 Сан Мишел Ѕид Плоча со Џамбо Quad Toggle Отворање, Гроздобер Pewter

Vicenza Дизајни WPJ7008 Сан Мишел Ѕид Плоча со Џамбо Quad Toggle Отворање, Гроздобер Pewter

DEN 2560.80

Тековен
Во магацинот.

Венецијанскиот стил огромен ѕид плоча со четворни dimmer отвори.Тврда, 100-Процентно да доведе слободни pewter.Страна направена од страна на занаетчии во сад.Сан Мишел е италијански име на Архангел Михаил и, исто така, претставува различни локации и цркви во Италија, најмногу познати се Isola ди Сан Мишел, остров во Венецијанскиот лагуна во Северниот дел на Италија.Vicenza Дизајни носи Венецијански изгледаат и се чувствуваат до вашиот дом низ Сан Мишел колекција на копчиња, повлекува, рачки на вратите, бања додатоци и многу повеќе.Солидна pewter Џамбо Ѕид Плоча, Quad Dimmer е 8.875 x 5.25 x 0.313 Инчи и доаѓа во комплет со инсталација на хардвер.Монтажа хардвер е вклучена. 100-Процентно да доведе слободни pewter.Рачно изработени во Скотсдејл, АЗ, САД.

Параметри на производот