.

Перница Душекот Lumbar подлога Отстранлив Кревет Троседот Триаголник, Бремени Жени Кревет Мека Пакет Перница Дома DecorationA+ (Боја : Тексас Сина боја, Големина : 402550 см)

Перница Душекот Lumbar подлога Отстранлив Кревет Троседот Триаголник, Бремени Жени Кревет Мека Пакет Перница

DEN 2102.40

Тековен
Во магацинот.

Тексас.Големина на : 40 * 25 * 50 см (15.74 ** 8.66 * 19.68 инч), 60 * 25 * 50 см (23.62 * 8.66 * 19.68 инч).Пченкарни зрна ткаенина, лесно да се мијат и се мијат, супер меки, свежи кашмир јасно, густа текстура.Мулти-функционални, повеќе удобен, практичен, со боја на копчиња, парична казна за заклучување на раб.Без иритација на кожата, свиленкаста на допир, пченкарни зрна ткаенина, одговараат на телото физиолошки крива.Копчето дизајн, подобро фиксна перници, интимни складирање торба дизајн, на вашиот мобилен телефон или репродукција на телефон за да ви даде подобро погодност.Инструкции за перење : не кајгана, сенка сува, а не жешка, не сува чиста.Прирачник за мерење, таму ќе биде 1-3 см errordescription : Перница перница тип : cushion Jacket материјал : blended Filling : PP cottonpattern : plain Size : 40 * 25 * 50cm (15.74 ** 8.66 * 19.68 инч), 60 * 25 * 50cm (23.62 * 8.66 * 19.68 инчи)Стил : едноставен modern If постои било каков проблем, десетици контакт со нас, ви благодариме.

Параметри на производот