.

Mailony Ергономски Стол Компјутер Стол, Канцеларија Игри Дома Вртливата Стол Шеф Стол Седиште Полулегнал Стол Стигнале Подложка За Нозе, Црна

Mailony Ергономски Стол Компјутер Стол, Канцеларија Игри Дома Вртливата Стол Шеф Стол Седиште Полулегнал Стол

DEN 739.20

Тековен
Во магацинот.

★ Капацитет : 300 килограми-комбинација на безбедноста заверена притисок прачки и совршен висока еластичност облик памук е вашиот најдобар избор. ★ Треба да се соберат и чисто, лесно да се соберат, совршена како канцеларија стол.Бренд : Mailony Name : Ергономски вртливата chair Material : Mesh Product бруто тежина : 25kg Style : вртливата chair Whether да се донесе подложка за нозе : со footrest The максималниот агол на backrest : 155-120°Дали тоа може да се ротира : може да се rotated Lifting метод : пневматски lifting Handrail тип : кревање handrail Whether тоа е slidable : slidable Five-ѕвезда нога материјали : најлон foot Whether да се земе потпирачи за глава : прилагодување на соба headrest Product големина (должина * ширина * висина) : 70*70*116cm Applicable луѓе : бело-јака работници, мажи и women Package вклучува : 1 *chair Service : Ние сме посветени на обезбедување на вас со највисок квалитет и совршен задоволството на клиентите.Лесен за одржување, локално чистење или професионално чистење.③Be внимателни за да се избегне пролонгирана изложување на сончева светлина за да се избегнат делумно исчезнува или yellowing.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly.Инструкции за употреба и одржување : ①In цел да се избегне гребење и оштетување на casters, производот треба да биде поставена на рамна подлога.★ Дизајн концепт : се Обезбеди 4 големи поддршка области, зголемена поддршка површина на главата и вратот, грбот, колковите, нозете, прилагодлив стол тело, се прилагодат на повеќе телесни типови, дали лаже или седи, нека тело лесно релаксирана состојба.

Параметри на производот