.

64GB Kit (2 x 32GB) DDR4-3200 PC4-25600 ECC Регистрирани Меморија за ASRock Рек EPYCD8-2T Табла со NEMIX RAM меморија

64GB Kit (2 x 32GB) DDR4-3200 PC4-25600 ECC Регистрирани Меморија за ASRock Рек EPYCD8-2T Табла со NEMIX RAM

DEN 7199.76

Тековен
Во магацинот.

Компатибилен со ASRock Серверот Одбор EPYCD8, EPYCD8-2 T. 64 GB (2 x 32 GB).DDR4 3200 (PC4 25600).ECC Регистрирани RDIMM / 288-Pin SDRAM 1.2 V. Живот Замена Гаранција.Спецификации : Компатибилен Со : ASRock Серверот Одбор EPYCD8, EPYCD8-2 TCapacity : 64 GB (2 x 32 GB)Тип : 288-Pin DDR4 SDRAMSpeed : DDR4 3200 (PC4 25600)Напон : 1.2 VDimm Тип : ECC Регистрирани RDIMMNEMIX RAM меморија, Искуство најдобро!Изграден За интензивна workloads на Компјутери, Сервери и workstations, NEMIX RAM меморија обезбедува крајната перформанси што ги задоволува потребите на најсложените технолошки ентузијасти и професионалци од целиот свет!NEMIX RAM Меморија е Произведен користејќи Големи Бренд чипови како што Micron, Samsung, Hynix или Elpida и ги исполнува или го надминува Производителот Спецификација заедно со JEDEC стандарди.Слика може да не е точно натпревар производ.NEMIX RAM Меморија е Поддржан од страна на Живот Замена Гаранција и Бесплатна Техничка Поддршка.Оваа меморија е во нашите САД акции и бродови истиот работен ден пред 3 PM EST.-Забрзаат Перформансите на 3200 MHzНаменета за Висок Квалитет на Перформанси.

Параметри на производот