.

WQSLHX Розова Сомот Стол за Дневна Соба, Суета Стол за Спалната соба, Модерно Тапациран Слободно Рака Стол за Dinning Соба, Среден Век Акцентот Стол со Златни Метални Нозе

WQSLHX Розова Сомот Стол за Дневна Соба, Суета Стол за Спалната соба, Модерно Тапациран Слободно Рака Стол за

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

✿【Избрана Материјал】 Премиер кадифени ткаенини и отстранлив дебели перница донесе повеќе удобно седи искуство.Четири цврсти метални нозе поддршка гламурозна око-фаќање на елеганција на овој луксузен акцент барел стол.тоа, исто така, како шминка стол или суета стол.Особено елегантен дневна стол ќе биде одличен подарок за дамите. ✿【Стол Spec】 Поддржува и до 300 кг, вкупната висина од 30 инчи, само погоден за повеќето луѓе, и тоа е достапен во неколку бои.Дизајнирана е во модерен стил, оваа око-фаќање на арм стол е подготвен да се донесе малку на средината век естетски на секој простор.Дебела cushioned назад и целосна тапацир за удобно седење.✿【Специјален Дизајн】 единствена petal форма го прави овој акцент стол личи на цвет, на средината век модерен дизајн го прави овој рака стол особено око-фаќање.

Параметри на производот