.

Најбрз HP EliteDesk 800 G1 Бизнис Кула Компјутер КОМПЈУТЕР (Intel Ci5-4570 до 3.9 GHz, 16GB Ram меморија, 1TB HDD + 120GB Сосема Нов SSD, Безжичната WIFI, Екранот Порта, USB 3.0) Победи, 10 Pro (Продолжува)

Најбрз HP EliteDesk 800 G1 Бизнис Кула Компјутер КОМПЈУТЕР (Intel Ci5-4570 до 3.9 GHz, 16GB Ram меморија, 1TB

DEN 5748.00

Тековен
Во магацинот.

Сите Обновува компјутери се поддржани од страна на 90 дена гаранција и 90 ден техничка поддршка за да се обезбеди непречено, лесен и безбеден вовед.ИЗОБИЛСТВО СКЛАДИРАЊЕ И МЕМОРИЈА – комбинација на клучните интегрирани компоненти моќ овој КОМПЈУТЕР да максимална ефикасност : Пристигнува со 16 GB Меморија и 120 GB Цврста Состојба Диск со 1 TB Хард Диск за ефикасна мулти-барањата и стабилна хард диск простор за датотеки, апликации, музика и филмови во собата на компјутер освен за престиж на работа, дома или во училиште.Вашиот компјутер ќе дојде со законски Сертификат за Автентичност (В.) дигитално донел со КОМПЈУТЕР за лесен, безбеден и удобен поставување на процесот.Располагање со Intel Core i5 процесорите, 16 G меморија, Intel HD графика, и Intel v Pro системи за управување, Elite Desk 800 G1 овозможува зголемена моќност и продуктивноста.5" внатрешен диск заливи поддршка на повеќе хард диск драјвови способен за RAID конфигурација.Уживајте во вашиот најголемиот дел уред за складирање!.Вклучени периферни уреди : USB Тастатура и Глушец, USB Wi Fi Адаптер.MICROSOFT ОВЛАСТЕНИ ОБНОВЕНА - Microsoft Овластени Refurbishers (МАРТ) се признати како лидери во обновена компјутери за секој средина.ОБИЧАЈ ПРИЛАГОДЕНИ ЗА БЕЗБЕДНА START - Конфигуриран да се справи со сите најчесто се потребни задачи право надвор од кутијата - Поврзете се до вашиот бизнис софтвер или на клиентот датотеки, преснимување на податоци, песна инвентар, пребарувате интернет или дури и стримување на филмови & музика, да се заврши задачи, чување на слики, и многу повеќе.Како Microsoft најновите и најдобрите оперативен СИСТЕМ до денес, Windows 10 ќе се зголеми корисноста на КОМПЈУТЕРОТ за годините што доаѓаат.

Параметри на производот