.

SHENGXINY Тренингот Половината Тренер за Жените Тело Заврши Висока Половината Alterable Копчето Lifter Хип Подобрувач Shapewear за Жени

SHENGXINY Тренингот Половината Тренер за Жените Тело Заврши Висока Половината Alterable Копчето Lifter Хип Подобрувач

DEN 671.76

Тековен
Во магацинот.

43" Хип : 108-114cm/42. : 4 XL-Големи НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Половината : 102-108cm/40.69" Боја : Беж | Големина : X-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.52" Хип : 126-132cm/49.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. : Голем НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 38 Половината : 78-84cm/30. : 3 XL-Големи НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 Половината : 96-102cm/37. ♥ Повод : Совршен за жените да изгубат тежина за секојдневна облека, Жените Половината Тренер може да се носи внатре облека и фустани, тоа може да се носи внатре или надвор кога ќе страни, работа или салата на дневна основа за да се зголеми вашиот јадро температура додека вежбате без да ја вознемири вашата кожа.Рака или нежно машина за миење со ладна вода.стомакот контрола долна облека за жени цврст стомак контрола долна облека за жени стомак контрола долна облека за жени стомак контрола долна облека за жени со висок појас стомак контрола leggings за жени со висок појас стомак контрола leggings за жените плус големина црна стомак контрола leggings за жените стомак контрола leggings за жените лесна стомак контрола долна облека за жени стомак контрола долна облека за жени, плус големина на стомакот контрола долна облека за жени камшик висока waisted стомак контрола долна облека за жени. : XX-Large НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Половината : 90-96cm/35.16" Големина : L Големина.97" Големина : XXXXXL Големина.Големина : S Големина.удобен ткаенина.Прилагодливи Удобно Назад Протези за Долниот дел на Грбот Половината Тренер за Жените Тело Shaper Стомак Контрола Shapewear Underbust Спорт Girdle Корсети Cincher за Тренингот Жените Половината Тренер Корсет Стомак Контрола на Патент Вест Тренингот на Телото Shaper Cincher Резервоарот Врвот со Ремени Вест за Жените Тренингот Плус Големина Пот Вест Половината тренер со Прилагодливи Тример Shaper Појас за Жените Грабне Ми До Завој Заврши Lumbar Половината Поддршка Појас за Мажите и Жените.

Параметри на производот