.

NLASHFO Кујната Провизии Организација и Чување на Сад, BPA-Free Пластични Жито Сад за Сува Храна за Складирање, Вклучувајќи Етикетата

NLASHFO Кујната Провизии Организација и Чување на Сад, BPA-Free Пластични Жито Сад за Сува Храна за Складирање,

DEN 2790.00

Тековен
Во магацинот.

Висок квалитет-направен од дебела и издржливи BPA-free пластика, што ќе ви овозможи да ги чувате храната во садот што ќе не е лесно да се одмори додека се крие храната безбедно и свежо.Простор за заштеда на дизајн-овие трајни плоштадот контејнери имаат пластовидно и нивниот модуларен дизајн кој лесно може да се става во фрижидер, замрзнувач или кабинет, на тој начин одржувајќи ги кујна организиран и ослободувањето до простор во простор за складирање, што ќе ви овозможи да се организира како никогаш пред Магацин.Супер Пакет-Вашиот комплетен пакет доаѓа со 7 премија храна складирање лименки, табла пенкало и 10 обновливи табла етикети.Оваа група на пакување, кутии се пакуваат во убава кутија и е идеален подарок за секое семејство.Чистење на внатрешноста на корица : притиснете го капакот цврсто, притисни на копчето надвор, а потоа ќе може да се отстрани внатрешноста на капакот.Ве молиме бидете сигурни дека капа е целосно сува пред да го користите.

Параметри на производот