.

Светлина Кутија, Dimmable Светлината А2 ПРЕДВОДЕНА од 6 ММ Преносни Копија Одбор, Цртање на Скици, Цртање Дефиниција, Бележник

Светлина Кутија, Dimmable Светлината А2 ПРЕДВОДЕНА од 6 ММ Преносни Копија Одбор, Цртање на Скици, Цртање Дефиниција,

DEN 2076.00

Тековен
Во магацинот.

Бесконечна светлина контрола, се прилагодува светлината и ниска потрошувачка на енергија, заштита на очите.Компактна структура, фина изработка, црни рабови и убава скали.А2 LED светло цртање одбор, супер-светли, светлина може да ≤300g акварел хартија, погоден за шаблон, бележник, скици, цртање, итн.Интелигентни светлината мемориска функција која автоматски ќе се врти на светлината ќе се користи за последен пат.Високо акрилик панел за висока цврстина и трајност.

Параметри на производот