.

Одредени ДПИ СУМ Antiperspirant/Deodorant Утро Свеж Мирис Roll-on, 2.5 oz По Pack (2 Пакети)

Одредени ДПИ СУМ Antiperspirant/Deodorant Утро Свеж Мирис Roll-on, 2.5 oz По Pack (2 Пакети)

DEN 136.08

Тековен
Во магацинот.

Ефективна antiperspirant deodorant + заштита за повеќе сигурност против мирис и потење.За оние кои страдаат од прекумерна underarm потење.Испорачува дополнителни целиот ден deodorant (мирис) заштита кога ќе се примени на underarms секое утро по туширање/капење.

Параметри на производот