.

FOVKP Соларни String Светла Декоративни LED Светла Самовила Светла 8 Режими Водоотпорен Внатрешна и Надворешна Божиќ/Градина/Дрво/Партија Празник Декорација (Боја : Бела,

FOVKP Соларни String Светла Декоративни LED Светла Самовила Светла 8 Режими Водоотпорен Внатрешна и Надворешна

DEN 1778.40

Тековен
Во магацинот.

Погоден за сите украси : самовила светла се одличен избор за Новогодишни елки, свадби, празници, градини, дворови, тревници, огради, тремови, покриви, палуби, итн.5 M50 LED, 12 M100 LED, 22 M200 LED, 52 M500 LED, 102 M1000 LEDMode : 8 modes Note : производот содржи само LED соларна string светла, други работи се само декорација Инсталација метод : Откажам светла како што е потребно, и потоа зацврстете ја соларни панели.Не постои ризик гаранција : Ако имате било какви прашања или прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Сончевата светлина, долго работно време : автоматско вклучување/исклучување, соларни панели може да се полни, обвинет во сонцето, и автоматски да се претвори во мрак.Соларен панел со земјата прашање, 2 switch копчиња, моќ/ исклучување режим.

Параметри на производот