.

QWORK Тешки Корисна Здрав Комплет, Поли Здрав Tensioner & Машина Прирачник Плоскости Алатки Windlass за 1/2 -3/4 Ширина Полиестер Полипропилен Рака

QWORK Тешки Корисна Здрав Комплет, Поли Здрав Tensioner & Машина Прирачник Плоскости Алатки Windlass за 1/2

DEN 611.28

Тековен
Во магацинот.

Висок Квалитет : QWORK тешки корисна здрав комплет е на сите зацврстуваат челик изградба обезбедување на двојност и долг живот.Рака Тип : PP/ПЕТ Рака препорачувам од 1/2 да 3/4 инчи (12mm-19mm) ширина и отворен печат на иста големина.Совршен за двата дома и индустриски пакување здрав.Лесен за Користење : Донесува лизгачки топката дизајн, со што се намалува триењето и доаѓа со машина.Едноставен за работа на хоризонтални или вертикални површини, без потреба за специјализирани вештини.Кога ќе ги користите, не само што заштедува време, но исто така ја зголемува ефикасноста на работата.Мултифункционален : Совршен за двата дома и индустриски пакување здрав, како магацин пакет клупа, се движат, гаража за складирање, осигурување на стока при транспорт. 100% Задоволни Услуга : секој еден дефектен објект може да има бесплатна замена или рефундирање, треба повеќе да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Параметри на производот