.

Семе Phytonutrients Тешки клима уред 8.5 оз

Семе Phytonutrients Тешки клима уред 8.5 оз

DEN 1173.84

Тековен
Во магацинот.

Најдобро за сува или груба коса.Клучни состојки : camelina семе на нафта, сончогледово семе масло, кокосово, шеј путер, куркума.Природна арома : морска сол, бергамот.Природно потекло : 98%.Сулфат-бесплатно, растителна основа, глутен-бесплатно, paraben-free, вегетаријанци, не-гмо, не се тестирани на животни.Искуство од прва, туш-friendly хартија шише направени од post-consumer рециклирани материјали.Наменета за сува или груба коса, нашите тешки средството за смекнување на косата е совршен за оние кои се во потрага за богат средството за смекнување на косата да помогне да се скроти своите непослушните се заклучува.Нашата формула содржи голема доза на шеј путер, знае да навлезат дури и груба коса да им помогне на кисна влага.

Параметри на производот