.

Палмер Тела TD0246-02 Електра AC Touchless се Тркалаат Пешкир Фармацевт, Црн Проѕирен

Палмер Тела TD0246-02 Електра AC Touchless се Тркалаат Пешкир Фармацевт, Црн Проѕирен

DEN 2644.32

Тековен
Во магацинот.

Патентирана хартија за штедење со најмногу 15% заштеди.Лесно да се инсталира хартија, батерии и да ги менувате прилагодувањата.Најдолго траење на батеријата во индустријата до 72,000 циклуси или 1 година.AC/DC Адаптер Приклучок без батерии се потребни. 15" висока, 11-1/4" широк, 9-1/4" длабоко.Автоматски, хигиенски, на дланка-бесплатни Универзална фармацевт со максимална options (опции) и намалување на трошоците.На TD0246 Електра доаѓа опремен со AC/DC адаптер приклучок, и ги има истите поставување на опции како TD0245.

Параметри на производот