.

Watts ANKA (ASC1) 1 Висок Притисок Поли-Цевка Директно Спојка, Insert, Фитинг

Watts ANKA (ASC1) 1 Висок Притисок Поли-Цевка Директно Спојка, Insert, Фитинг

DEN 124.80

Тековен
Во магацинот.

Овие приклучоци се совршени за рурален, наводнување, hydroponic и земјоделски апликации.Идеален за земјоделство, наводнување, руралните и општински, и водоводни системи и апликации.Направени од издржлив, лесен, не-корозивен, fiberglass-армирано-најлон, овие решенија нудат долго-траен, обновливи носат за висок притисок на наводнување и водоводни системи и апликации.

Параметри на производот