.

Arlington Индустрии DVFR4W-1 Ѕид Плоча, 4 Банда, Бела

Arlington Индустрии DVFR4W-1 Ѕид Плоча, 4 Банда, Бела

DEN 839.76

Тековен
Во магацинот.

За низок напон(аудио/hdmi) и висок напон(редовни електрична енергија).Можете да монтирање на Телевизори рамна или притисни мебел поблиску до ѕид.Секоја кутија има крилја што автоматски се сврти и да ја зајакнат на полето на ѕид како тие се зезнав во.Било кој штекер или да се префрлиш ќе одговара на внатрешноста.Опис на производот На Arlington DVFR4 W тројно банда Inbox ви овозможува да се кандидира висок и низок напон кабли зад ѕидот, па вашиот ТВ и мебел може да се монтира или се става флеш против ѕид.Тоа нема да се движат наоколу во сите кога неговата инсталиран.За постојните домови и изградба на нови.

Параметри на производот