.

YWCH Светла,Тавански Вентилатор Светла, Led Три-Ниво Затемнување, 360° Правец Водич Група Сила Циркулацијата на Воздух, Ниско Ниво на Не-Депресивна Средината на Ниво на ?

YWCH Светла,Тавански Вентилатор Светла, Led Три-Ниво Затемнување, 360° Правец Водич Група Сила Циркулацијата

DEN 2323.20

Тековен
Во магацинот.

1. Различни Светлосни Ефекти Да Се Создаде Персоналните Дома Живот По Своја Волја. 2. 360°Кружни Воздух Водич Дизајн, Dual Мотори Можат Самостојно Да Се Контролира Насоката На Воздухот Водич, Еден Поширок Спектар, Кул И Нема Мртви Краеви. 3. Вкупната Должина На Бесење Е 5cm, Што Е Еквивалентно На Дебелината На Таванот Светилка Кога Удри Во Таванот. 4. Ткаенина Абажур + Бакар Материјал Моторни + Метал. 5. Ви Благодариме За Вашиот Избор, Ако Имате Било Какви Прашања Во Текот На Користење, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа, Ви Посакувам Среќен Живот!.Спецификација【Големина】42 Инчи[Материјал] Ткаенина Абажур + Бакар Моторни + Метал【Извор на Светлина】24w Led Извор на Светлина[Употреба] Студија Соба/дневната Соба/Спалната соба/трпезарија【Простор】15-25 Метри Квадратни【Напон】220v Ps.1. Производот Се Зема Во Вид, И Таму Може Да Биде Мала Хроматска Аберација.2. Таму Може да Се 1-2cm Грешка Во Прирачник за Мерење.Вашата Поддршка Е Нашата Најголема Мотивација; Ако Имате Било Какви Прашања, Можете Да Ни E-Mail И Ние Ќе Бидеме Среќни Да Ви Помогнат.

Параметри на производот