.

Хуго е Ресторан Мени Sarasota Хајат House Hotel Sarasota Флорида 1980-тите

Хуго е Ресторан Мени Sarasota Хајат House Hotel Sarasota Флорида 1980-тите

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Овој Колекционерски : Оригинална Гроздобер Мени.Хуго е Ресторан Мени Sarasota Хајат House Hotel Sarasota Флорида 1980 година е 4 page menu (мени) во умре сече мени маска од Хуго ' s Ресторан во Sarasota Хајат Куќа Хотел во Sarasota Флорида.Во ред состојба, circa 1980-тите.Мерки за 7 x 12 кога затворена.Постои умре сече овална дупка во предниот поклопец откривање на името на ХУГО Е.Извезени Од Страна Export Your Store.

Параметри на производот