.

240pcs Лажни Нокти Совети Количка за Двојно Двострано Помине Гел Боја на Екранот Совети Помине Гел лак Одбор Палета за полски УВ Гел Екранот(Бела)

240pcs Лажни Нокти Совети Количка за Двојно Двострано Помине Гел Боја на Екранот Совети Помине Гел лак Одбор

DEN 268.56

Тековен
Во магацинот.

➷ Екранот одбор за совршен изглед на лак и да се помине дизајн е направен од високо-квалитетни материјали и е неопходна и важна алатка за нокти салони. ➷ Тоа исто така може да се користи како почетниците пракса табелата да се симулираат реално ноктите за почетници за да снимате и да се подготви.Тоа е исто така се користи за лична чување на лак, и да се најде лак во боја одбор да се намали на проблеми на боја тест. ➷ Постојат 24 помине совети во секој ред и 10 редови во секој ред.На доволно количество на ноктите може да биде прикажан во повеќе бои.На количка за боја картичка дизајн е многу лесен за употреба. ➷ Тоа може да се користи со голем број на лепак материјали за цврсто да се поправи ноктите, како течен лепак, лента, сунѓерот лепак, гумена палка, итн. ➷ Одлични додатоци за професионални manicurists или почетници, може да се користи како избор за нокти пракса, прикажување, лак и декорација на ноктите дизајн работа.Карактеристики : Совршен да се користи за да се покаже лак и повеќе апликација.Може да се користи како пракса шема за почетници за да снимате и да се наслика.Свитлива боја картичка дизајн, практичен и удобен. 24 парчиња помине совети за секој ред, а тука се и 10 редови, доволно за боја на екранот.Голема прибор за професионална manicurist или нова почетник.Спецификација : Предмет Тип : Помине Уметност Додаток Материјал : Пластични Факултативна Боја : Бела, Розова, Црна Пакет Големина : Прибл. 25.5 * 9.5 * 1.5 cm / 10 * 3.7 * 0.6 инчен Пакет Тежина : Околу. 60g Пакет Вклучуваат : 240 * Помине Гел Боја Совети.

Параметри на производот