.

PAC Здрав S680SN Прирачник Sealer за 3/4 Челична Рака до .023 Дебелина

PAC Здрав S680SN Прирачник Sealer за 3/4 Челична Рака до .023 Дебелина

DEN 1982.40

Тековен
Во магацинот.

Здрав sealer за челик здрав.Дизајнирани да се користи со 3/4" челична рака до .023" дебелина.Еден до рецка.Редовна обврска апликација.ЗЗП бренд алатки се дизајнирани да издржат тешки челик здрав апликации.

Параметри на производот