.

Среќни Празници Божиќ Чесапик Залив Retriever Кучиња Куќа Собирање 6.5 х 19 Инчи Магнетни поштенско Сандаче Покрие Пост Кутија Покрие Обвива Градина Двор Décor MBC48804

Среќни Празници Божиќ Чесапик Залив Retriever Кучиња Куќа Собирање 6.5 х 19 Инчи Магнетни поштенско Сандаче

DEN 1415.76

Тековен
Во магацинот.

Одговара на Стандард 6.5 х 19 Инчи Метал поштенско Сандаче. (Zip врски се предвидени за приврзаност кон неметални сандачиња).Живописни бои, печатени на висок квалитет на УВ-заштитени винил; целосно поддржан од страна на дебел магнетен материјал.Слика печатени на двете страни на капакот.Вклучува и отвор за поштенско сандаче хардвер. (Поштенско сандаче не се вклучени.) Со гордост се Направени во САД!.Сите производи се направени од врвен квалитет со висока резолуција на сликите.Сите производи се направени од врвен квалитет со висока резолуција на сликите.Што убав Магнетни поштенско Сандаче Маска!!.

Параметри на производот