.

Бања Полиците, Shelving Единица Над Подот Тоалет Складирање Рек средиме Кабинет Полица Полици Бања Шампон Носителот, Бела, 3 Ниво (Боја : Црна, Големина : 3 Ниво)

Бања Полиците, Shelving Единица Над Подот Тоалет Складирање Рек средиме Кабинет Полица Полици Бања Шампон Носителот,

DEN 7499.28

Тековен
Во магацинот.

Тоа може да се зачува простор, и, исто така, направи вашиот тоалет повеќе уредна и чиста.Погодно за бесење крпа.Answer : ___________________________ Note : Крпи, Шампони и Други Украси Не се Included Please овозможи мало отстапување за боја и мерење.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Material:
steel
Weight:
2-Tier 7KG
3-Tier 9KG :
Package Included:
1 x Bathroom Storage Rack :
Welcome to our shop :
I wish you a pleasant shopping experience! :
If you have any questions, please feel free to contact us so that we can provide you with the best service. :
Towels, Shampoos and Other Decorations are Not Included :
Please allow slight deviation for the color and measurement :