.

TUESTOP 4 ПАРЧИЊА Целосна Памук Куче Чорапи за Мали Кучиња, Домашни миленици Чорапи со Костец Против Пролизгување Милениче Шепа Заштитници за Тврдо дрво Подови

TUESTOP 4 ПАРЧИЊА Целосна Памук Куче Чорапи за Мали Кучиња, Домашни миленици Чорапи со Костец Против Пролизгување

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Големина Параметри : 2#- отворање дебелина 2.76",шепа дебелина 3.35",чорапи должина 2.95";куче чорапи се направени од памучен материјал со добра еластичност, исто така,.Ве молиме проверете го вашето куче е шепа големина и изберете големина одговара пред да нарачате.Ви благодариме. 4 куче чорапи со костец во 1 сет, со симпатична pawprint за да не се лизга.Кучето чорапи за мали кучиња се со анти-лизга силиконски гел печати на стапалата да обезбеди дополнителни влечење, гума засилување во внатрешноста на чорапи да биде лесно престојуваат нагоре, не се лизга на подот, а не на штета на мебел. 100% целосна памук,дише материјал,исклучително удобно,топло,добар квалитет и добра еластичност.Памучен материјал,дише материјал,исклучително удобно,топло,добар квалитет и добра еластичност.Достапен е за машки и женски кучиња,мачки,совршено како мачка чевли,мачка booties,куче чорапи. 30-ден парите назад гарантирањето и 12 месеци гаранција.Ако има било какви прашања, пред или по купувањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги решат во рамките на 12 часа.Памук куче чорапи понуда дише,удобни,меки чувство во сите годишни времиња.Куче чорапи со костец се за мали кучиња, не се лизга надолу на тврдо дрво подови. 4pcs/set.Добро навој поврзана за да не се лизга надвор.Како добар шепа заштитници, оние милениче чорапи заштитете го вашиот кучиња шепа и вашиот мебел.Достапни за двете машки и женски кучиња.

Параметри на производот