.

Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Игри GV-N1060G1GAMING-6GD Графички Картички

Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Игри GV-N1060G1GAMING-6GD Графички Картички

DEN 10776.00

Тековен
Во магацинот.

Моќта од страна на Ge Force GTX 1060. Интегрирани со 6 GB GDDR5 192bit Меморија.Wind Force 2x со Нож фан дизајн.Поддршка до 8 K Екранот @60 Hz. 16.8 М индивидуализира RGB боја на осветлување.Форма Фактор : ATX.Gigabyte Ge Force GTX 1060 G1 игри видео картичка сила од страна на Ge Force GTX 1060, интегрирани со 6 GB GDDR5 192bit меморија, windforce 2x со нож фан дизајн.Поддржува до 8 K се прикаже на 60 Hz. 16.8 М индивидуализира RGB Боја на осветлување.

Параметри на производот