.

Jaguar Пластика Индустриска Сила Со Ниска Густина Комерцијални Може Да Облоги

Jaguar Пластика Индустриска Сила Со Ниска Густина Комерцијални Може Да Облоги

DEN 2377.20

Тековен
Во магацинот.

Производителот : Jaguar Пластика.Линеарни ниска густина полиетилен обезбедува индустриска сила пункција и абење отпор.Ѕвезда-печат дното помага да се спречи протекување.Поединечно укината за брзо и лесно издавање.Примена : Може да Лагер; Капацитет Опсег (Јачина на звук) [Max] : 60 гал; Дебелина : 1.1 мили; Одделение : Супер Тешки.

Параметри на производот