.

Evimdeyokyok Ednet Displayport - DVI Кабел, Дп Машки - DVı (24+1) Машки, 3 Метри, Заклучување Механизам, Awg28, 2X Оклопни, Дп 1.1 Компатибилни, Ул, Злато Позлатен

Evimdeyokyok Ednet Displayport - DVI Кабел, Дп Машки - DVı (24+1) Машки, 3 Метри, Заклучување Механизам, Awg28,

DEN 2083.20

Тековен
Во магацинот.

Испратени од Турција.Поддржува 1080p 60 Hz.Дигитални Full HD, Dual Link Конектор 1 : ДП, машки Конектор 2 : DVI-D, (24+1), машки Display Port стандард : Display Port 1.1 Оклоп : Двоен оклоп AWG : 28 Кабел жица суровини : СО Конектор површина : злато позлатен Копче место мора да биде Феритни филтер : никој Кабел боја : сребрена/црна Конектор боја : црна Должина : 3 метри.

Параметри на производот