.

X AUTOHAUX Универзална Пред Задното Седиште за во Автомобил Покритие Поставите Дише Leatherette Подлога Перница Црна, Црвена

X AUTOHAUX Универзална Пред Задното Седиште за во Автомобил Покритие Поставите Дише Leatherette Подлога Перница

DEN 5759.76

Тековен
Во магацинот.

Ова е универзален производ, кој одговара за повеќето автомобили седиште.Ова столче поклопецот е издржлив, спречување на столче од бледнее и пукање.Ова столче долниот капак е лизга отпорни и го намалува движењето кога е во употреба.Дише Карактеристики : Ова столче маска е направена од leatherette, имајќи удобно во долго време се користи.Универзален Производ : Ова седиште перница корица вклопува за автомобилски седишта и особено погоден за оние кои се седи подолго време, на пример, како возачи, итн.Ова столче подлога поклопецот е добар избор за вас.Мултифункционален Мали Џеб : корица има мали џеб што ќе може лесно и брзо да добиете на работи од предниот џеб.Тоа е дише, за автомобилот.5x15cm / 19"x10"x6"(Dxšxv)На Задната Страна Покрие Големина : 64x50x13cm / 25"x20"х5"(Dxšxv)Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Функција : Ова столче маска е направена од leatherette, да ги задржи удобно во долго време се користи.Тоа е погодност за користење, ова столче покрие дното е со цврста и издржлива пластика chucks додатоци, зачувај вашето време.Добра Изведба : Тоа е погодност за користење, ова столче го покрива е не се лизга , и со цврста и издржлива пластика chucks додатоци и еластична, може да се спречи седиштето подлога паѓа надвор од столче.Големина на : предниот поклопец големина е 51x49x11cm / 20"x19"x4"(Dxšxv), на задните средината покрие големина е 49x24.Ве молиме мерка вашиот автомобил седиште големина пред да нарачате.Капакот има мали џеб што ќе може лесно и брзо да добиете на работи од предниот џеб.

Параметри на производот