.

Притискам Мене Органски | Бебе Безделник & Младата Кат Седиште | Новороденче Essentials | Органски Памук, Fiberfill | Ember

Притискам Мене Органски | Бебе Безделник & Младата Кат Седиште | Новороденче Essentials | Органски Памук, Fiberfill

DEN 2616.00

Тековен
Во магацинот.

Како пронаоѓачи на оригиналниот бебе безделник, ние сме лидери во нашата категорија за безбедност.НАЈДОБРИ БЕБЕ ПОДАРОК ЗА НОВИ МАЈКИ.Како модерните мајки, ние сакаме да се создаде најдобар квалитет на производи за вашето семејство.Кога не можете да бидете таму, вие се уште можете да испратите смирувачко поддршка на Притискам Мене.Исполнет со полиестер влакна за да се пополни целосно машина перат безделник.Ние сме во љубов со идејата и квалитетот на органски, САД-направи бебе предмети.Направени со GOTS сертифицирани органски, не-токсични, дише, и противалергиски ткаенини.Ние му довери на локално, Минесота seamstresses и спојници со изработката на секој Притискам Мене Безделник.ОРГАНСКО, НА ОДРЖЛИВ & ЕТНИЧКИ НАПРАВЕНИ.Употреба на Притискам Мене Безделник за активно занимавање со вашето бебе во текот на надзор lounging, стомакот време, или како што се менува подлога.Како што е препорачано од страна на AAP, НИКОГАШ не користете било каков бебе безделник како спијат уред.На Притискам Мене Безделник е единствена lounging подлога дизајниран да го гушнавте вашето бебе е полно тело.ПОДДРЖАНИ ОД СТРАНА НА НАШИТЕ САКАМ ГАРАНЦИЈА.Ако поради некоја причина не сте задоволни, испратете се врати во рамките на вашиот вратите прозорецот за наплата, без прашања праша!.

Параметри на производот