.

Armen Живеење Тоби Faux Кожа Вртливата Barstool, Прилагодлив, Сива и Црна

Armen Живеење Тоби Faux Кожа Вртливата Barstool, Прилагодлив, Сива и Црна

3474.00
DEN 3093.00 -11 %

Тековен
Во магацинот.

Прекрасна целосна 360-степен вртливата функција овозможува максимална мобилност.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА - се Користи лесна-за-користење лост веднаш под седиштето, да се прилагоди на вашиот склопот на висина!На кревање механизам е лесна и работи совршено - прилагодување на совршена висина сите додека останатите стабилна и контролирани!. ВРТЛИВАТА ФУНКЦИЈА - Тоа може да биде тешко да оформи совршен за седење опција за нашите клиенти, ние сме секогаш размислување од најпознатите уникатни идеи за најдобро корисничко искуство.

Параметри на производот