.

LINXHE Ionic Фен за Коса, за Брзо Сушење, со 3 Млазници, Расклопна Вода Фен за Коса, со Температура 3 & 2 Брзина, за Патување, Дома, Салон (Боја : Сива)

LINXHE Ionic Фен за Коса, за Брзо Сушење, со 3 Млазници, Расклопна Вода Фен за Коса, со Температура 3 & 2 Брзина,

DEN 1999.68

Тековен
Во магацинот.

Под иста функција, обемот на воздухот е голем и концентрирани, содржи навлажнувачки јони, и сушење времето е кратко, додека се грижат за Вашата кожа и коса ослободување на негативни јони.3 моделирање млазници.Внимание : ве Молиме прочитајте го упатството внимателно пред користење на јони фен за коса.【Лесни Виткање на Коса и Фен】Надгради фен за коса се справи може да биде директно задно и да се обезбеди прекин прстен кој лесно може да се закачи на ѕид или заграда, што го прави полесно да се носат и продавница.Номинална моќност : 2000 W.1 x прирачник.Спецификација на производот : 21.DC мотор фен донесува единствена интелигентни постојана контрола на температурата и двоен правец на технологија за ослободување на нега на коса навлажнувачки јони.

Параметри на производот