.

KAJIMEIYO Фитинг Соба Фитинг Соба на Облека Продавница е Опремена со Лизгачки Прстен Фитинг Завеси, Што е Погодно за Демонтажа и Монтажа. (Боја : Црвена, Големина : 200cmx100cmx

KAJIMEIYO Фитинг Соба Фитинг Соба на Облека Продавница е Опремена со Лизгачки Прстен Фитинг Завеси, Што е Погодно

DEN 11148.72

Тековен
Во магацинот.

Лизга прстен : Римскиот тока е лесен за употреба, доаѓа со лизга прстен, одговара на завеса со лизга прстен, мазна употреба, за да се обезбеди секојдневна употреба.Применливи сценарија : Тоа е лесно да се движите и се соберат, многу погодна за привремено тоалети и надворешна употреба во катастрофи.Приватност туш шатори во шопинг центри и отворено кампови се погодни за привремено партиции, бутици, трговски центри, продавници за долна облека, студиа, канцеларии, капење центри, базени, плажи, итн.Ткаенини : Задебелена засенчување крпа користи висока густина дебели засенчување крпа виси завеси со засенчување го оценувате на 90% да се заштити вашата приватност.Цевки : Завеса прачки се строго избрани висок квалитет на цевки, која има силна носивоста, издржливост и безбедност.Совршен дизајн и здрав структура, сите делови и загради може да се спречи опрема од тресење или оштетување за време на транспортот или употреба.Лесно да се assemble Private туш шатори во трговски центри и отворено кампови се погодни за привремено партиции, бутици, трговски центри, продавници за долна облека, студиа, канцеларии, капење центри, базени, плажи, итн.Облека продавница фитинг room Function : приватност оклопна во шкафче room Fabric : Затемнување cloth Bearing тежина : 100 KGApplicable сценарија : во-продавница/отворено/трговски центри, итн.Облека продавница фитинг соба (вклучувајќи ги сите инсталација додатоци) * * * 1.

Параметри на производот